top of page

Solárium Brazil Trnava: Kto sme a čo robíme?


Solárium Brazil Trnava - profesionálne solárne štúdio v Trnave
Nájdete nás v budove firmy Dupos na Tamaškovičovej ulici

Solárium Brazil je solárne štúdio v Trnave, ktoré sa ako prvá prevádzka v tomto meste sústredila na tento druh podnikania a prinášania radosti z opálenia svojim zákazníkom.

Svoj príbeh začalo solárium už v roku 2000, no to bolo ešte v nezrekonštruovanej budove na mieste, kde teraz sídlime. Po niekoľkých rokoch sa celá stavba prerobila do súčasnej podoby, kde sa nachádza solárium doteraz. (budova Duposu, kde sídli aj známe Euroclinic).

Solárium Brazil už od začiatku funguje ako rodinná firma. Zo začiatku pod živnosťou a nedávno prešla pod s.r.o. TRESS Slovakia, čo je skôr nezaujímavý fakt.KTO SME?

Tím Solária Brazil pozostáva z viacerých členov.

Na prevádzke sa na Vás usmievajú dievčatá Sandra, Ivka a Lenka a starajú sa o Vaše telefonické objednávky, či objednávky cez FB Messenger a dbajú na čistotu na prevádzke.

Igino má na starosti to, aby po technickej stránke všetko fungovalo, no častokrát riadi aj rozhodovacie procesy.

Ak ste nám niekedy písali na Messenger, prípadne e-mail, či inak sa s nami spojili, je možné, že ste komunikovali práve s Patrikom. Ten má na starosti veci ohľadom marketingu, optimalizáciu a Igi ho začleňuje aj do rozhodovacích procesov.

Pri troche šťastia stretnete na prevádzke aj Zlatku, ktorá už pre zmenu starosti nepozná.


PREČO ROBÍME TO, ČO ROBÍME?

A prečo nie? V roku 2000 bola obrovská diera na trhu, rôznym skrášlovacím salónom nebolo ťažké kvalitou vytvoriť konkurenciu. My sme sa však vybrali inou cestou. Takou, ktorá v Trnave ešte nebola. Profesionálne solárne štúdio, ktoré sa ešte v našom meste nenachádzalo najprv pocítilo neznalosť tejto sféry, postupne sa však stávalo viac a viac obľúbeným.

O opaľovaní v soláriu toho vieme za tie roky naozaj veľa a vytvorili sme si k tomuto druhu skrášlenia pokožky aj veľký vzťah. Navyše máme radi pocit, keď môžeme našim zákazníkom vyčariť také krásne opálenie a častokrát na perách aj obrovský úsmev či fyzický a psychický oddych.


FAKTY O SOLÁRIU BRAZIL

Momentálne sa u nás nachádzajú 3 solária v samostatných kabínkach. (V minulosti 4, jedno sme však vyradili)

Lokalita kde sa nachádzame je skôr na okraji mesta, s autom sa k nám však dostanete veľmi ľahko a zaparkujete ešte jednoduchšie, nakoľko je Vám k dispozícii bezplatné súkromné parkovisko hneď pred vchodom k nám.

Snažíme sa prinášať kvalitu za rozumnú cenu. Preto sme naše ceny dlhodobo nezvýšili a vysokokvalitnú solárnu kozmetiku u nás nájdete cca za internetové ceny. V niektorých prípadoch aj ušetríte, keď rátate aj s poštovným. Mimochodom, solárna kozmetiku ktorú ponúkame, je značky Australian Gold, ktorú považujeme za TOP vo svojom segmente. Sem-tam však skúšame aj iné značky, aby nám náhodou niečo dobrého neuniklo.


DO KEDY TU BUDEME?

Do kým to Vás, našich zákazníkov bude stále baviť. :)


Máte na nás otázky?

Neváhajte nás kontaktovať cez FB Messenger, prípadne na solarium.brazil@gmail.com, alebo nám rovno zavolajte na 0915 /131 023.


41 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page