top of page

Solárium vás pripraví na leto

Vedeli ste o tom, že vďaka príprave v soláriu bude Vaša pokožka v lete lepšie zvládať silnejšie slnko? Takúto prípravu najviac oceňujú zákazníci s bledším pigmentom pokožky.


V našom solárnom štúdiu nájdete 3 solária. 2 silnejšie a jedno pre citlivejšiu pokožku.

Ako isto viete, účinky slnka sú pre zdravie ľudí veľmi dôležité. Okrem mnohých biopozitívnych účinkov na našu látkovú výmenu pozitívne vplývajú aj na náš nervový systém, kožu, krv a stavbu kostí. A práve všetky tieto vám dokáže dodať aj solárium.


Ak sa solárium správne používa, stáva sa zmysluplným zariadením.

S jeho použitím Vám u nás ochotne poradíme. Stačí sa zastaviť v našom solárnom štúdiu, alebo nás kontaktovať v správe na Facebooku / Instagrame.


Príprava na leto

(Nielen) tí, ktorí majú bledšiu pokožku určite ocenia účinky solária.

Počas pravidelného slnenia po menších dávkach dokážete svoju pokožku pripraviť na slnečné žiarenie. Pri tom najsilnejšom slnku potom bude odolnejšia a vy tak neriskujete, že sa spálite.


Odporúčame solárium aj pred odletom k moru

Keďže sa v teplejších krajínach - dovolenkových destináciách vystavujeme oveľa silnejšiemu Slnku ako tu u nás, solárium dáva o to väčší zmysel. Opálenie si jednoducho dávkujete v zdravej forme a po menších častiach a na dovolenke nebude Vaša pokožka na priamom Slnku trpieť.


Máte bledšiu pokožku?

V tom prípade Vám určite radíme jedno z našich solárii (v kabínke č. 2), ktoré je určené práve pre citlivejšiu pokožku. Okrem slabších trubíc na opaľovanie v ňom nájdete aj kolagénové trubice (ktoré pomáhajú vytvárať kolagén vo Vašej pokožke).


Všetko s mierou

Aj víno môže v pravidelných, no menších dávkach pomáhať. Netreba to s ním však preháňať a rovnako je to aj s opaľovaním v soláriu.


Koľko dopredu pred dovolenkou / letom mám navštevovať solárium?

Táto metrika je veľmi individuálna. Zákazníkom s bledšou pokožkou by sme odporúčali návštevu solária už aj v týchto dňoch. Pomalšie no pravidelné dávkovanie opálenia je veľmi dôležité. Aby však malo solárium význam, stačí cca 10 návštev, ktoré sa dajú krásne rozložiť do celého mesiaca.


Rýchlejšie a zdravšie opálenie vďaka solárnej kozmetike

Viac o tom, prečo používať solárnu kozmetiku sa dozviete v našom článku TU.


Zakúpte si permanentku, ušetríte

Ak sa chystáte pravidelnejšie navštevovať solárium, určite odporúčame zakúpenie našich cenovo zvýhodnených permanentiek. V ponuke sú 100 a 200 minútové. Tú 100 minútovú viete počas jednej sezóny bezproblémov minúť a keby aj nie, nevadí. U nás zakúpené permanentky majú neobmedzenú platnosť, nemusíte si ju teda celú vyčerpať v tento rok.

Viac o našich soláriach, ceny za opaľovanie a za výhodnejšie permanentky nájdete TU.


Ešte ste neboli v soláriu a neviete ako to tam chodí?

Neváhajte si prečítať naše ďalšie články ako napríklad Rýchla príručka opaľovania v soláriu alebo 6 tipov na opaľovanie v soláriu či Aká je pravda o škodlivosti solária.

1 155 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page