top of page

Prečo je dôležitý správny výber solárneho štúdia?

Posledné obdobia si dávajú ľudia čoraz viac záležať na tom, čo konzumujú, aké doplnky výživy či kozmetiku používajú, koľko odpadu vytvárajú apod. Čo však tieto témy znamenajú v svete solárii?


Správny výber solárneho štúdia Vám zaručí lepšie služby a opálenie
Dbajte na Vaše zdravie. Rozhodnite sa pre to správne solárium.

V čom môže byť solárium kvalitné, či nekvalitné?

V prvom rade ide samozrejme o to, čo vidíte na prvý pohľad. Čistota, ústretovosť a podobné záležitosti, to však necháme samozrejme na Vašom subjektívnom názore.


Ďalšie, tie dôležitejšie elementy častokrát vidieť vôbec nie sú, no treba sa nimi zaoberať.

Soláriá na Slovensku musia spĺňať kritéria a pravidlá z EÚ. Tieto pravidlá prikazujú verejným solárnym štúdiám používať výhradne certifikované solárne trubice a ich meranie po aplikácii do solárii. Certifikované trubice sú tak zárukou toho, že žiarenie, ktoré vyžarujú je pre pokožku bezpečné. Niektoré solárne štúdia používajú necertifikované trubice, ktoré síce zákazníci môžu uvítať, nakoľko sú častokrát silnejšie a teda aj ich efekt opálenia je rýchlejší. Treba však upozorniť na to, že môžu byť pre pokožku až príliš silné a síce budú rýchlejšie opaľovať, v konečnom dôsledku Vám viac ublížia ako pomôžu. Mimo to, pomalšie opaľovanie je oveľa zdravšie, vyzerá prirodzenejšie a aj dlhšie vydrží. Takýmto soláriam sa odporúčame teda vyhýbať.


Aké solárne trubice používame v Soláriu Brazil v Trnave?

Keďže si na zdravie a komfort našich zákazníkov veľmi potrpíme, v našich soláriach používame výhradne certifikované a zmerané trubice nemeckej výroby tej najvyššej kvality. Pravidelne ich meníme ešte pred skončením ich životnosti* a tak majú neustále dostatočnú silu opaľovania.

*každé solárne trubice majú svoju životnosť (cca 600-1000 hodín) a po ich životnosti je ich sila výrazne nižšia až takmer žiadna. V našom soláriu meníme trubice ešte cca 50-80 hodín pred skončením tohto intervalu, nakoľko môžu byť posledné hodiny o niečo slabšie a tak zachovávame ich 100% čerstvosť.


Spýtajte sa vo Vašom soláriu na trubice

Jednoduchá otázka na obsluhu solária Vám dodá určite potrebné informácie.

Samotné solária môžu vyzerať skvelo s veľa rôznymi funkciami, v skutočnosti to však zaručuje iba 1/4 úspechu a trubice sú naozaj to najdôležitejšie v nich.

Pýtajte sa, či sú solárne trubice certifikované, prípadne či nejde o čínsku (alebo inú - menej kvalitnú) výrobu a či spĺňajú interval výmeny.


Solárium Brazil - takmer 20 ročné skúsenosti so solárnym štúdiom

V Soláriu Brazil na Tamaškovičovej ulici 17 v Trnave nájdete výhradne kvalitné solárne trubice nemeckej výroby, ktoré sa pravidelne menia ešte pred intervalom ich životnosti.

Objednajte sa telefonicky na čísle 0915 / 131 023 alebo cez Facebook Messenger.


321 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page